Nrucel - Begenapp Nedir

Merhaba facebook hileleri yapmak için aşağıdaki giriş butonuna basın.

Hileler için Giriş Yap

facebook beğeni hilesine git tıkla

Genel Bilgilendirme

Merhaba arkadaşlar bugün size facebook beğeni hileleri hakkında geniş bilgi vereceğim. öncelikle facebook beğeni hilesi yada facebook hile nedir onu açıklıyalım.
Facebook hilesi genellikle panel siteleri hariç havuz sistemine dayalıdır. Bu çesit sitelere girdiğiniz zaman havuz sistemine giriş yapmış olursunuz.

Havuz Sistemi Nedir?
Havuz sistemini bir örnekle açıklıyalım. Mesela bir beğeni sitesine girdiniz ve sistem havuz sistemi sistemde amaç durum beğendirmek sisteme giriş yapınca durumlarınızı beğendirirsiniz. 1 beğeni olan durumunuz 100 beğeniye çıkar örneğin bu gelen 99 beğenme sizin gibi siteye girmiş olan kişilerden gelir. Kısacası havuz sistemi karşılıklı alışveriş sistemidir. Siz onun durumunu oda sizin durumunuzu beğenir, sistemde herkes karşılıklı durum beğendirir.Havuz sistemleri hile değildir, aslında popülerliğinizi arttırmaya yarayan bir sistemdir. Sistemdeki herkez gerçek ve canlı kişiler olduğu için hile olmuyor. hile demek karşılıksız bedava bir şey yapmak demektir.

Kaç Çeşit Beğeni Sitesi vardır?
2 çeşit beğeni hilesi bulunmaktadır;

1- Havuz sistemli beğeni: yukarıda havuz sistemini anlatmıştık. Bu sitelerde herşey manuel(kendiniz yaparsınız)'dir. Bilinçli bir şekilde isteğinizi yaparsınız. Herşeyin karşılıklı ve zararsız olan sitelerdir.
örneğin: Nrucel Like havuz sistemli ve zararsız bir beğeni adresidir her şey otomatik kullanımı kolay bir sistem.

2- Panel(exe)'li Sistemler: Bu gibi siteler bir exe(program) yazarak kullanıcıların bilgisayarlarına bir şekilde indirirler ve kullanıcı o bilgisayarda hangi facebook hesabına giriş yapıyorsa facebook hesapları panele eklenir ve onun haberi olmadan istediğini yaptırabilir. Bu yüzden internette güvenmediğiniz ve otomatik inen programları çalıştırmayınız. Burda panelin çalışma mantığını anlattık bu paneldeki kullanıcılar satılır forum gibi yerlerde konu açarak elindeki kullanıcıları satarlar. örneğin 10k facebook beğeni / abone 20 TL şeklinde. Satın alırsanız herhangi bir zararı yoktur. çünkü burda panelle işiniz yok direk satın alıyorsunuz kullanıcıları havuz sisteminden farkı paralı olması daha fazla kişi olması herşefer için para ödemek zorunda kalmasıdır. havuz sisteminde istedğiniz vakit girebilir ve işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz havuz sistemleri tamamen zararsızdır (spam ve sahteleri hariç).

Facebook Beğeni Hilelerinde Neler yapabilirim?

Panelde para karşılığı tek sefer istediğinizi yapabilirsiniz pahalıdır. Gelelim Ücretsiz facebook beğeni hilesine burada türkiyenin en iyi facebook beğeni hilesi BegenApp (begenapp.com) üzerinden örneklemeler yaparak size anlatmaya çalışacağım. begenapp beğeni hilesinde hangi servisler var onları sıralayıp açıklıyalım öncelikle.

Durum Beğendirme Hilesi: Burada facebookta paylaştığımız durumları burada otomatik olarak çıkar bu bölümde. Nrucel bize kaç kişinin beğeneceğini hakkını veriyor (hiç bir sitede yoktur). Otomatik çıkan durumların altında kaçkişinin beğeneceğini seçip sadece beğen tuşuna basmamız yetiyor sistem otomatik beğenileri gönderiyor size kalan arkanıza yazlanıp gelen beğenileri seyretmek.

Fotoğraf Beğendirme Hilesi: Bu bölümde sisteme giriş yaptığımız zaman fotoğraf albümlerimiz otomatik çıkar beğendirmek istediğimiz fotoğraf hangi albümdeyse o albümü açmamız gerekecek albüm altındaki fotoğrafları listele dediğimiz zaman o albümde bulunan fotoğraflarımız ortaya çıkmaktadır. yine aynı şekilde bize kaç kişinin beğenmesini istediğini sorar seçeriz ve beğendir butonuna basarak beğenilerimiz gelmeye başlar. Bu sayede baya popüler olursunuz.

Sayfa Beğendirme Hilesi: Nrucel burada da bize kolaylık sağlıyor. Bu bölüme girdiğimiz zaman adımıza ne kadar sayfa varsa otomatik çıkar. Sayfayı beğenecek kişi sayısını seçip beğendir tuşuna bakmamız yeteli olacak. Bu beğeni bölümü sayesinde sayfalarınız dahada cnlanack burada gelen beğeniler sahte değil sizin gibi siteye giren beğeni yapan gerçek kişilerdir. Yani facebook kullanan facebookta gezen gerçek kişilerdir. Her bölüm aynıdır.

Yorum Beğendirme Hilesi: Facook'ta durum beğendirme gibi yorum beğendirmede mevcut. Nrucel burada size müthiş bi kolaylık sağlıyor. Nrucelin amacı beğenilerinizi zahmetsiz ve kolay bir biçimde yapmanızı sağlamak. Bu nedenle her geçen gün yeni güncelemelerle sistemi geliştirip daha kolay işlem yapabilmesine olanak sunuyor. Bu bölümde Durumlarınız çıkar şaşırmayın beğendirmek istediğiniz yorum hangi durumdaysa o durumu bulup altındaki yorumları listele butonuna basmanız yeterli, durumdaki yorumlarınız listelenir ve beğenidir butonuna basmanız yeterli.

Yorum Arttırma: Nrucel facebook'ta nasıl daha çok popüler olabilirsiniz üzerinde çalışmalar yaparak değişik sistemler ortaya çıkarır. Örneğin durumunuzu beğenen birinin arkadaşları facebook anasayfanızda o şahsın sizizn durumunuzu beğendiğini gösterir bu dahada popüler olmanızı sağlar. Gören kişiler profilinize girer veya direk durumunuzu beğenir yani bir beğeni yüzlerce kişiye erişmenizi sağlıyor. Yani bu durumda BegenApp hile olmaktan çıkıyor. popülerliğinizi arttırmaya yarayan bir site haline geliyor. Sistemdeki herkez gerçek ve canlı kişiler olduğu için hile olmuyor. hile demek karşılıksız bedava bir şey yapmak demektir. Yorum arttırma yorum atan kişinin arkadaşlarına görünme oranı daha yüksektir. Nrucelde yorum yaptırarark daha fazla kitleye ulaşabiliyorsunuz.

Takipçi Arttırma / Abone Çoğaltma: Bilirsinizki facebookta fame yada popüler dedğimiz kişilerin takipçileri çok olur bu  popüler olduğunu gösteren seçeneklerden biri. Nrucel buradada bizi sevindiriyor. Çünkü begenapp'in bu sisteminde gelen takipçiler sizi arkadaş ekler ve arkadaş istemiyorsanız  arkadaşlık istediğini yoksay diyerek Aboneniz yapmış olursunuz. Bu sayede hem arkadaş arttırabilir hemde takipçi arttırabilirsiniz.

Bu kadar Bir beğeni havuzu olan BegenApp Beğeni sitesinden bahsettiniz, Nrucel bizim bilgilerimize nasıl erişim sağlıyor ve gelen beğeniler nasıl ne şekilde bize ulaşıyor?

Facebook'ta bilgilerinize (durumlarınız, fotoğraflarınız gibi) şeylere ulaşabilmek için facebook app(uygulama) kullanır. App Sayesinde bilgilerinize erişebiliyoruz (app'de şifrenize erişim yoktur, yasaktır bu yüzden tamamen güvenlidir). Beğeni havuzunu aslında app oluşturur. App sayesinde kullanıcılar toplanır ve karşılıklı birbirlerini beğendirir. App girişte zaten neye izin verdiğini gösteriyor gizli birşey yoktur. Bir Facebook App sayesinde havuz oluşturulur ve beğeni işlemleri bu app üzerinde gerçekleşir. App'de 2-3 saat kalabiliyorsunuz daha sonra sizi sistemden atar. tekrar girmek istiyorsanız tekrar giriş yaparsınız (yani ömürboyu kalmassınız).

Kısaca bahsedersek: Nrucel kullanıcılarını düşünen bir sistemdir. Sistemdeki aritmetik sayesinde kullanıcı hareketlerini, davranışlarını izler ve onların istedikleri şeyleri ortaya koymaya çalışır. Var olan sistemlerini geliştirir acaba kullanıcım daha kolay nasıl işini halleder mantığıyla sistemini geliştirir ve kullanıcılarına hizmet verir. Rakiplerini bir çok alanda geri bırakan nrucelin en büyük farkı sistem çok beğeni versin değildir. Sistem çok beğeni verebilir fakat kullanıcı o sistemi kullanamadıktan sonra ne yararı olacak çok beğeni? Bu nedenle Nrucel Like daha kolay kullanılabilir sistem için elinden geleni yapmaktadır. Kitlemizde günlük 15k geçiktir. ve sistem daha da geliştirerek kitlesini genişletmeye çalışıyor. Çalışmalarımız olumlu sonuç verdi. Binlerce kişi güvenimizi kazandı. Sistemimizi sorunsuz kullanmaktadır. Kullanıcı sayımız kalitemizi ortaya koymaktadır.

Site Adresi: Facebook Beğeni Hilesi
Site Soru Sor: Facebook Beğeni hilesi Nasıl yapılır?
Site Yardım: Beğeni Hilesi Yardım
Twitter: Twitter Takipçi Hilesi