Hakkımızda

Nedir? Neyin nesidir? yararlı mı ? zararlı mı? detaylı anlatım.

NEDİR BU begenapp.net ?
begenapp.net 2013 yılının başlarında açılmış bir sosyal medya hile sitesidir. İlk hizmetini Facebook beğeni hilesi olarak açtı. Uzun zaman aradan sonra gelişen piyasa ve rakiplerin çoğalmasıyla birlikte yeni güncellemer geldi. Bu güncellemeler sırası ile yenilik olarak kullanıcılarına sundu. Kullanıcı isteği üzerine hareket eden BegenApp Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi'ni kullanıcılarına sundu. Geçen zaman sürecinde begenapp.net piyasada kalitesini arttırmak için yeni hizmet planları yapmaya başladı. Bu plan neticesinde Facebook Sayfa Beğendirme Hilesi ve Facebook Takipçi Arttırma Hilesi'ni kullanıcılarına sundu. Bunlarla beraber kullanıcılar için yeni tema tasarımları yapılarak daha göze hitap eden bir beğeni sitesi haline geldi.Aylar sonra piyasada bir çok rakip türedi. BegenApp farkını ortaya koymak için Facebook Yorum Beğendirme Hilesi ve Facebook Yorum Arttırma Hilesi'ni aktif etti. Bunlar yettimi? Tabikide hayır. Geçen süre boyunca neredeyse birçok site aynı özellikteydi. BegenApp farkını ortaya koymak için yeni özellikler tasarlamaya başladı. Bu çalışma sonunda kullanıcı rahatlığı için facebook id ile beğendirme devrini kapatıp auto like (oto beğeni) devrini başlattı. Artık kullanıcılar facebook beğeni için ID girmeyecekerdi. Sisteme giriş yaptıkları zaman herşey otomatik bir şekilde önlerine çıktı. Kullanıcının rahatlığı için yapılan bu fonksiyonlar ile facebook beğeni hilesi yapıcak kullanıcı Yapacağı beğeniyi seçip beğeni limiti seçtikten sonra beğendir butonu ile çok rahat bir şekilde işlemlerini tamamlayabildi. Gelişen BegenApp Sistemi V4 ile Facebook sayfa beğenisi ve Facebook Takipçi Arttırma hileleri ile +100 kadar işlem (beğeni,takipçi) yapabildi. V4 ile artık beğeni çekimleri saniyeler içinde yapılıyordu. BegenApp kullanıcı rahatlığına önem veren bir ekip olarak begenapp destek alanı açtı kullanıcılar burada soru sorarak sorularına cevap bulabiliyordu. Yardım videoları Sesli anlatımlarla kullanıcının kolay kullanmasını sağladı. BegenApp Ekibi tamamen kullanıcı güvenliğini düşündüğü için SSL Güvenlik sistemine geçiş yaptı. Artık kullanıcılar http:// güvenli bir şekilde sisteme giriş yapabiliyordu.

begenapp.net'da Ne Gibi Özellikler Var?
Gelişmekte olan begenapp servislerini listeleyip açıklayalım;

Facebook Durum Beğendirme Hilesi ile kullanıcılar sisteme giriş yaparak facebook'ta bulunan tüm durumlarına beğeni çekerek beğeni sayısını arttırabiliyor. Bu sayede daha fazla kişiye erişip popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

Facebook Fotoğraf Beğendirme Hilesi ile düşük beğenili fotoğraflarınıza yüzlerce beğeni yapptırabilirsiniz. Herhangi bir sınırda koymuyoruz. Günde gelen binlerçe beğeni ile fotoğraflarını daha fazla kişiye gösterim şansı yakalayıp ününüze ün katailirsiniz.

Facebook Sayfa Beğendirme Hilesi ile cansız sayflarınızı canlandırın. Boşuna ölü kullanıcılara para dökmeyin begenapp'de tüm kullanıcılar(beğeniler) organik. Bu sayede sayfanıza gelen beğeniler ile daha canlı bir aktiviteniz olucak. Paylaşımlarda gelen yorum ve beğenilerle hitinize hit katın. Günde bin beğeniyi geçik user çekebilirsiniz.

Facebook Takipçi Arttırma Hilesi ile daha çok beğeni ve yorum sahibi olmak istemesmisiniz? BegenApp'den gelen organik takipçiler ile durumlarına beğeni ve yorum yağmuruna tutlsun. Herşey ücretsiz ve zahmetsiz tek tık ile günde binlerce takipçi kazanın.

Facebook Yorum Beğendirme Hilesi ile yorum yptığının durumlarda en gözde ve popüler kişi siz olun BegenApp yorumlara anlık yüzü geçik beğeni şansı veriyor saniyeler içinde yorumunuz en gözde olsun.

instagram Takipçi Arttırma Hilesi ile takipçilerini ikiye katlayın. instagram'da paylaştığınız fotoğrafları yüzlerce kişinin beğenmesinimi istiyorsunuz? BegenApp bu fırsatı size sunuyor. Organik takipçi yollayarak size gelen takipçiler fotoğraflarınızı beğensin yorumlar atsın. Burda herşey gerçek fake kullanıcılara yer yük günde yüzlerce instagram takipçi arttırın.

Twitter Takipçi Arttırma Hilesi ile fenomen olmaya ne dersiniz? BegenApp'de size gelen takipçiler tamamen organik olup tweetlerinizi retweet ve favori yapsınlar. Günde gelen yüzlerce twitter takipçi ile fenomen olmak çok basit. 

Sorularda BegenApp'i Tanıyalım...

Nrucelde Kullanıcılar sorunlarına nasıl çözüm buluyor?
BegenApp Destek alanı ve facebook'ta Nrucel Spy olarak kullanıcılarımıza elimizden geldiği kadar aktik bir şekilde yardım etmeye çalışıyoruz.

Nrucel nekadar güvenilir?
begenapp.net kullanıcı güvenliği için SSL Sertifikası almıştır. Sistem detaylıca hazırlanıp oluşabilecek hatalar ve açıklar giderilmiştir. 1.5 yılı geçiktir hizmet veriyor. Hergeçen gün hit artmakta. Buda kalite ve güvenin bir sonucudur.

begenapp.net Beğenileri nasıl atıyor mantık nedir?
Nrucel yaygın olan uygulamalar aracılığı ile sizden sadece beğeni onayı alıp havuz sistemine ekliyor. Bu havuzda herkes birbirini beğenir. Şifre ve bilgi değiştirme gibi bir lüksümüz yoktur. Böyle bir durum söz konusu olamaz. Zaten girdiğiniz uygulama bunlara izin vermiyor.

Havuz Sistemi Nedir?
Havuz sistemini bir örnekle açıklıyalım. Mesela bir beğeni sitesine girdiniz ve sistem havuz sistemi sistemde amaç durum beğendirmek sisteme giriş yapınca durumlarınızı beğendirirsiniz. 1 beğeni olan durumunuz 100 beğeniye çıkar örneğin bu gelen 99 beğenme sizin gibi siteye girmiş olan kişilerden gelir. Kısacası havuz sistemi karşılıklı alışveriş sistemidir. Siz onun durumunu oda sizin durumunuzu beğenir, sistemde herkes karşılıklı durum beğendirir.Havuz sistemleri hile değildir, aslında popülerliğinizi arttırmaya yarayan bir sistemdir. Sistemdeki herkez gerçek ve canlı kişiler olduğu için hile olmuyor. hile demek karşılıksız bedava bir şey yapmak demektir.

Nrucel sisteminden nasıl çıkabilirim?
Sisteme girdiğinizde 2 saat sonra otomatik çıkartılırsınız.

Nrucelin bize bir katkısı olurmu?
Çoğu kişi düz mantık hile olarak aygılayıp işe yaramaz sanıyor. Ama farkındamısınız siz nasıl siteye giriyorsanız sizin gibi binlerce kişide giriyor hepsi gerçek kişilerdir. Bu yüzden hile kelimesi evrim gçirik ornagik bir hal alıyor. Bu yüzden gelen beğeniler gerçek olup durumlarınızı, fotoğraflarınız, sayfalarınızı, yorumlarını daha çok kişi görüyor. Bunun size zararı değil yararı olur.

Kısaca begenapp.net bir hile sitesinden daha fazlasıdır.