Merhaba Soru cevap alanımızda istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz. Soru soran kullanıcılarımıza yardım ederekte ödüller kazanın.
+95 oy
instagram yardım kategorisinde YÖNETİCİ (13.9k puan) sordu 1 uyarı

Başlamadan önce lütfen instagram uygulamasından yada www.instagram.com sitesinden hesabınıza girin. Hesabınız Kitlenmiş yada yabancı yerden giriş yapıldı uyarısı verebilir.
Hesabınız kitlenmiş ise mail yada telefon numarası üzerinden yeni kod isteyerek hesabınızı aktif edebilirsiniz. 
hesabınız da Bu sen miydin ? uyarısı ile karşılaşırsanız Bendim demeniz gerekmektedir. 


İlk girişte hesabınızı kitleyebilir yukarıdaki gibi hesabınızı aktif edin. Tekrar giriş yaptığınızda tekrar şifre yanlış derse tekrar instagram hesabınıza girin. Bu sen miydin uyarısı verir bendim diyin. Artık giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bazı arkadaşlar hesabımı çaldın gibi şeyler yazıyor. Arkadaşlar eğer farklı bir siteye girmediyseniz. Sadece bu siteye girip bu olay olmuşsa Instagram güvenlik amaçlı şifrenizi bloke etmiştir. Yani sizin şifrenizi geçersiz kılmıştır, o şifre ile giremessiniz artık hesabınıza. Peki ne yapmam gerekli ? hemen buradan yada instagram.com yada instagram uygulaması üzerinden şifremi unuttum seçeneğini tıklayın. Sizden mail adresinizi yada kullanıcı adınızı ister. Kullanıcı adı yada mailinizi girdiğiniz zaman E-posta adresinize (mail adresinize) Şifre sıfırlama linki yollar. E-postanıza (mail adresinize) gelen bu linke tıklayarak kendinize yeni bir şifre oluşturabilir ve hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.


 Yukarıdaki işlemleri yapınca giriş yapabilirsiniz. Eğer hala giriş yapamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Merhaba arkadaşlar bugün instagram mobil uygulamadan giriş yaparken "Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu" sorunu hakkında bilgilendirme yapacağım. Bizim de sistemimiz Instagram mobil api üzerinden işlem gerçekleştiği için, bizim girişlerimizde de aynı sorunu yaşıyorsunuz. Tarayıcı üzerinden sorunsuz girilebilirken, Instagram'ın mobil uygulaması ile maalesef hata veriyor. Bu yüzden nedir bu hatanın çözümleri başlıklarına geçmeden önce konuyu derinlemesine anlatalım istedik.

“Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası neden oluşur?

Hepimizin bildiği üzere Instagram, Facebook ile birlikte tüm sosyal medya piyasasını domine eden bir ağ haline geldi. Özellikle, Snapchat’in “Stories” özelliğinin, Instagram’a entegre edilmesiyle beraber, Instagram’ın üstündeki yük sunucu bazında üçe dörde katlandı. Bu hatanın en temel sebebi, Instagram sunucusunun yanıt vermekte geç kalmasıyla meydana gelir, bunun üstüne sizin internet bağlantınız da yeterli değilse, kaçınılmaz bir soruna dönüşür. Yapmak istediğiniz bir işlem sonucunda (Örnek olarak: Instagram’a giriş yapmak, fotoğrafları beğenmek veya birini takip etmek.) bu hatayı almanız muhtemeldir.

Hatayı Nasıl Giderebilirim ? [ÇÖZÜM 1]

Instagram, milyonlarca kişinin Instagram’ı kullanımını kolaylaştırmak adına, dağıtılmış sunucu biçimini kullanır. Bu da demek olur ki bu hatanın sebebi lokasyona bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yani siz bu hatayı alırken belki başka biri hatayı almaz. Yapmamız gereken ilk şey, sorunun bizim internetimizle alakalı olup olmadığını test etmek. Bunun en kolay yolu tarayıcımızdan Google’a gireriz, bir arama yaparız ve başarılı şekilde sonuçları görebilirsek, Internet bağlantımızda sorun yoktur. Eğer bizim Internetimizde sorun yoksa ve bu hatayı almaya hala devam ediyorsanız, yapmamız gereken en kolay yöntem VPN kullanımı olacaktır. Hepimizin aşina olduğu VPN/Proxy yapısı ile bu sorunu kolayca çözebiliriz. 1-2 saat sonrasında VPN ‘i kapatıp, Instagram’a bağlantıyı tekrar denerseniz, sorunun kalmadığını görebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu hatanın %90 kaynağı Instagram’ın kendisidir ve sizinle bir alakası yoktur.

Hatayı Nasıl Giderebilirim ? [ÇÖZÜM 2]

İnstagram hesabına bilgisayarınızdan giriş yapabiliyor ancak telefondan giriş yapamıyor ve sürekli “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız bu yazıyı dikkatle okuyunuz. Bu sorunun çözümünü aşağıda adım adım anlatıyorum.

İlk olarak bilgisayarınızda buradan Instagram'a giriş yapın ve Profili Düzenle'ye tıklayın.

Sonra açılan sayfanın en altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat linkine basınız.

Sonrasında ara vermek istiyorum‘u seçip şifrenizi girerek hesabınızı dondurun. 

 

Bu işlemden sonra yaklaşık 3 saat bekleyin sonrasında ise akıllı telefonunuzdan instagram uygulamasına girip normal kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra sorunsuzca giriş yapabilirsiniz. Zaten daha önce dondurmuş olduğunuz hesabınız bu sayede aktifleşecektir.

* Bu işlemlerden sonra siteye sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Eğer hatalar devam ediyorsa aşağıda yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme 06.06.2017
Instagram sorunu çözmüş görünüyor. Sorunu yaşıyan hesağlarım ile artık sorunsuz giriş yapmaya başladım. hesaplar giriş yapabiliyor artık. Sorun devam ederse yorum olarak bildirin lütfen.

64 Cevap

+9 oy
mahir cevapladı 1 uyarı
ben dediğini şekilde yaptım fakat hala aynı hatayı alıyorum ne yapmam gerekir
xuumutatasoy yorumladı
lan hesabı dondurdum 4 saat odu diyoki bu kullanıcı adı bu hesabın egil dio nabacam daı
xuumutatasoy yorumladı
annenizi sikem oç cocukları
Teyfik46 yorumladı
Isimlerini verde bende yabim knk yaaa aynisi bendede oluyor
ömer can yorumladı
giriş yapamıyorum artık giriş yapsın yaaaaaa
+1 oy
Sema cevapladı
Denedim olmuyo
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Sorunu araştırmaya devam ediyorum buldukça buraya ekleyeceğim. ınstagram taraflı bir sorun. Gelecek güncelleme ile kalkacağını düşünüyorum.
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
instagram yardım kategorisinde Agashy oktarizal sordu Can't log in
misafir yorumladı
SİFREM DOĞRU OLDUĞU HALDE KABUL ETMİYOR. NE YAPABİLİRİM.
Baltazar yorumladı
Şifre yanlış diyor
Can yorumladı
Benim instagram hesabima giriyorum uyari gelmiyor bendim diyemiyorum uyari cikmiyo
+1 oy
@sanetekinci cevapladı
Aynı hata devam ediyo bir çözüm bulun lütfen
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba çözüm ürettikçe buradan paylaşıyorum.
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
instagram yardım kategorisinde tevfik sordu şifrem yanlış hatası veriyor
0 oy
Abdullah AVCI cevapladı
YÖNETİCİ düzenledi

Bu hatanın (!) sebebi bu sitenin (begenapp.net) ip adresinin sürekli hatalı kullanıcı giriş yapması ile instagram'ın veri tabanına spam ip olarak düşmesidir. Eğer sunucunun birden çok ip adresi mevcutsa bu ip adresleri ile giriş yapılması gerekir. Ne yazık ki curl sunucunun ana ip adresini kullanmaktadır. Bu konuda site yöneticisinin araştırma yapmasını tavsiye ederim. (Abdullah AVCI)

YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba yorum yapmışsınız fakat araştırmadan asıl siz yapmışsınız. Buradaki şifre yanlış hatası ip adresi yüzünden değil(dir)!. Sunucunun ana ip adresi ile herhangi bir işlem yapılmıyor. Giriş için Proxy adreslerimiz farklı, takipçi ve beğeni için Proxy adreslerimiz farklıdır. Şifre hatası sorunu bazı hesaplarda görülmekte olup çözümü mevcuttur fakat sistemin baştan sona değişmesi gerekmektir ve bu kısa sürede olacak birşey değil. Fakat Sorunun IP ile hiçbir alakası yoktur. Sunucunun ip adresi ile giriş yapılıyor dediğiniz andan itibaren bilginiz olmadığı anlaşılıyor. Instagram IP Bloke ettiği zaman hiçbir hesap sisteme giriş yapamaz. Herkeste aynı sorunu verir. Sistemi takip edip datamızda olan ip'leri sürekli kontrol etmekteyiz. Bloke olan ip adresleri sistemden silinmektedir. Bizi düşünüp yorum yapma nezaketinde bulunduğunuz için teşeşkkür eder, iyi günler dilerim.
Barış Can yorumladı
tüm   her  hile sitesinde böyle  kaptan  bunu yapınya  nediğini 1 haft  a  aga  yine olmadı sen  yazılım konusunda ustasın yap bişiler
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
Talat yorumladı
iyi günler ben şifremin doğru olduğuna eminim yanlış diyor ve hesapta kilitlenme falan olmuyor ne yapmalıyım?
misafir yorumladı
kardeş bu orospu cocukları caldılar hesaı bende denedim     diyoki   kullanıcı adı bu hesabın degil diyo bide şifreye yanliş dii annelerini götlerine soktuklarım
Önemli yorumladı
Kardeş dondurduk açılmıyor allah aşkına güvenmiştik bune ya dediklerinin hepsini yaptk ?
0 oy
misafir cevapladı
Hicbir siteden giris olmuyor hic bi sekilde. Onerdiginiz yontemler de ise yaramiyor. Lutfen bir cozum bulun begeni işlemi olmuyor
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
misafir yorumladı
hocam hiçbir türlü olmuyor başka bir çözüm bulun gözünüzü seveyim
Beto yorumladı
Aynen benimde
0 oy
Phentagom cevapladı
Abi Bende Facebook Beğeni Hilesi Çalışıyor Ama İnstagram hilesine girilmiyor. Düzeltirseniz sevinirim
0 oy
Melek cevapladı
yeniden gösterildi
Arkadaşlar benimde aynı şekilde oluyor ve ben su şekilde girebildim integram uygulamasından ilk önce çıkış yapın daha sonra tekrar deneyin.
nur yorumladı
Ben giremiyorum kafayı yiyeceğim saçma sapan bir sitenin kurbanı oldum resmen. Yardımcı olabilirmisin
0 oy
Eli cevapladı
Ben siteye gire bilmiyorum lutfen yardim edin instagram hesabim ELİYEVV_ELİ onceden tewekkurler
0 oy
misafir cevapladı
merhaba bende giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
Mine yorumladı
Hesabıma giremiyorum bana yardım edin mine.ecer hesabım ama giriş yapamıyorum dünden beri.!!
YUSUF yorumladı

Sorun Halen Devam Etmekte (: 
Sorunun Cözülmesini İstiyorum Yöneticiden Bir Cözüm Bulmasini İstiyorum .. 
- BU SORUN YOKTU AMA BUGUN YAŞIYORUM NE YAPTIYSAM HİÇ BİRŞEKİLDE GİREMEDİM SİTEYE ŞİFRE DEĞİŞİKLİGİ HESAP DONDURMADAN TUT IP DEGİŞMESİNDEN TUT HERŞEYİ KAPATTIM (: OLMUYOR 

0 oy
misafir cevapladı
Siteye giriş yapılmıyor. Sabahleyin çatır çatır giriyordu
YÖNETİCİ (13.9k puan) yorumladı
Merhaba sunucuda sıkıntı çıkmış düzelttik tekrar denermisiniz ?
Hoş geldiniz, BEGENAPP Soru - Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

1.2k soru

726 cevap

264 yorum

2.5k üye

En popüler etiketler

beğeni-olmuyor instagram-takipçi-beğeni-hilesi takipci facebook-beğeni-yapma gelmiyor instagram instagram-takipci bedava-kredi takıpcı begeni facebook instagram-yanlış-şifre-hatası üyelik-iptal şifre-yanlış-diyor beğeni - instagram-üzgünüz-şifreniz-yanlıştı-sorunu facebook-takipçi-arttırma sorunu facebook-sayfa-beğeni instegram instagram-giriş-sorunu facebook-kredi instagram- -gelmiyor- _ yapamiyorum takipçi sayfa beğeni-hilesi-yapamıyorum üzgünüz-isteğinizle-ilgili-bir-sorun-oluştu uygulamaya-girme giris nrucel-ücretsiz-kredi instegram_beveni_kasma instagram-begeniye-giremiyorum instagram-beğeni -gelmiyor lütfen _muhammedtansu şifrem-dogru-oldugu-halde-sifren-yanlış-diyor aynı-anda -sorunu [email protected] begendirme facebok-herkese-açık tumblr için com giriş-yapmıyor eyupcinik 109-674-206 instagram-takipçi ı-sorunu [email protected] kipci cogalnıyor facebook-emoji-beğeni hikaye takipci-begeni-instagram -instagram etiket neden_takipcim_yok facebook-beğeni-gelmiyor-sorunu ta sorunu- security güvenlik istiyoruz yardım facebook-bağlantı-id-alma durumlar-gözükmuyor yok sorun hata reklam facebook-emoji-sayfa-beğeni hile takip الاخر بستخدمها ف instegram-beyeni-takip kareem_abdo_anwer durdu-ulaş beğeni-hilesi-sınırsız-takipçi-izlenme vareyas يلا simomatio8 خ gmail-yanlış-sifre-hatası tamam-olur edin- takıpcım th takipçi-sayısı-artarmı halilsemanir sev-di-ğim-kız [email protected] بس
...