Merhaba Soru cevap alanımızda istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz. Soru soran kullanıcılarımıza yardım ederekte ödüller kazanın.
+112 oy
instagram yardım kategorisinde YÖNETİCİ (14k puan) sordu 1 uyarı

Başlamadan önce lütfen instagram uygulamasından yada www.instagram.com sitesinden hesabınıza girin. Hesabınız Kitlenmiş yada yabancı yerden giriş yapıldı uyarısı verebilir.
Hesabınız kitlenmiş ise mail yada telefon numarası üzerinden yeni kod isteyerek hesabınızı aktif edebilirsiniz. 
hesabınız da Bu sen miydin ? uyarısı ile karşılaşırsanız Bendim demeniz gerekmektedir. 


İlk girişte hesabınızı kitleyebilir yukarıdaki gibi hesabınızı aktif edin. Tekrar giriş yaptığınızda tekrar şifre yanlış derse tekrar instagram hesabınıza girin. Bu sen miydin uyarısı verir bendim diyin. Artık giriş yapabilirsiniz.

Önemli Not: Bazı arkadaşlar hesabımı çaldın gibi şeyler yazıyor. Arkadaşlar eğer farklı bir siteye girmediyseniz. Sadece bu siteye girip bu olay olmuşsa Instagram güvenlik amaçlı şifrenizi bloke etmiştir. Yani sizin şifrenizi geçersiz kılmıştır, o şifre ile giremessiniz artık hesabınıza. Peki ne yapmam gerekli ? hemen buradan yada instagram.com yada instagram uygulaması üzerinden şifremi unuttum seçeneğini tıklayın. Sizden mail adresinizi yada kullanıcı adınızı ister. Kullanıcı adı yada mailinizi girdiğiniz zaman E-posta adresinize (mail adresinize) Şifre sıfırlama linki yollar. E-postanıza (mail adresinize) gelen bu linke tıklayarak kendinize yeni bir şifre oluşturabilir ve hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.


 Yukarıdaki işlemleri yapınca giriş yapabilirsiniz. Eğer hala giriş yapamıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Merhaba arkadaşlar bugün instagram mobil uygulamadan giriş yaparken "Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun/hata oluştu" sorunu hakkında bilgilendirme yapacağım. Bizim de sistemimiz Instagram mobil api üzerinden işlem gerçekleştiği için, bizim girişlerimizde de aynı sorunu yaşıyorsunuz. Tarayıcı üzerinden sorunsuz girilebilirken, Instagram'ın mobil uygulaması ile maalesef hata veriyor. Bu yüzden nedir bu hatanın çözümleri başlıklarına geçmeden önce konuyu derinlemesine anlatalım istedik.

“Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası neden oluşur?

Hepimizin bildiği üzere Instagram, Facebook ile birlikte tüm sosyal medya piyasasını domine eden bir ağ haline geldi. Özellikle, Snapchat’in “Stories” özelliğinin, Instagram’a entegre edilmesiyle beraber, Instagram’ın üstündeki yük sunucu bazında üçe dörde katlandı. Bu hatanın en temel sebebi, Instagram sunucusunun yanıt vermekte geç kalmasıyla meydana gelir, bunun üstüne sizin internet bağlantınız da yeterli değilse, kaçınılmaz bir soruna dönüşür. Yapmak istediğiniz bir işlem sonucunda (Örnek olarak: Instagram’a giriş yapmak, fotoğrafları beğenmek veya birini takip etmek.) bu hatayı almanız muhtemeldir.

Hatayı Nasıl Giderebilirim ? [ÇÖZÜM 1]

Instagram, milyonlarca kişinin Instagram’ı kullanımını kolaylaştırmak adına, dağıtılmış sunucu biçimini kullanır. Bu da demek olur ki bu hatanın sebebi lokasyona bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yani siz bu hatayı alırken belki başka biri hatayı almaz. Yapmamız gereken ilk şey, sorunun bizim internetimizle alakalı olup olmadığını test etmek. Bunun en kolay yolu tarayıcımızdan Google’a gireriz, bir arama yaparız ve başarılı şekilde sonuçları görebilirsek, Internet bağlantımızda sorun yoktur. Eğer bizim Internetimizde sorun yoksa ve bu hatayı almaya hala devam ediyorsanız, yapmamız gereken en kolay yöntem VPN kullanımı olacaktır. Hepimizin aşina olduğu VPN/Proxy yapısı ile bu sorunu kolayca çözebiliriz. 1-2 saat sonrasında VPN ‘i kapatıp, Instagram’a bağlantıyı tekrar denerseniz, sorunun kalmadığını görebilirsiniz. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu hatanın %90 kaynağı Instagram’ın kendisidir ve sizinle bir alakası yoktur.

Hatayı Nasıl Giderebilirim ? [ÇÖZÜM 2]

İnstagram hesabına bilgisayarınızdan giriş yapabiliyor ancak telefondan giriş yapamıyor ve sürekli “Üzgünüz isteğinizle ilgili bir sorun oluştu” hatası alıyorsanız bu yazıyı dikkatle okuyunuz. Bu sorunun çözümünü aşağıda adım adım anlatıyorum.

İlk olarak bilgisayarınızda buradan Instagram'a giriş yapın ve Profili Düzenle'ye tıklayın.

Sonra açılan sayfanın en altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat linkine basınız.

Sonrasında ara vermek istiyorum‘u seçip şifrenizi girerek hesabınızı dondurun. 

 

Bu işlemden sonra yaklaşık 3 saat bekleyin sonrasında ise akıllı telefonunuzdan instagram uygulamasına girip normal kullanıcı adı ve şifrenizi yazdıktan sonra sorunsuzca giriş yapabilirsiniz. Zaten daha önce dondurmuş olduğunuz hesabınız bu sayede aktifleşecektir.

* Bu işlemlerden sonra siteye sorunsuz giriş yapabilirsiniz. Eğer hatalar devam ediyorsa aşağıda yorum yaparak yardım isteyebilirsiniz.

Güncelleme 06.06.2017
Instagram sorunu çözmüş görünüyor. Sorunu yaşıyan hesağlarım ile artık sorunsuz giriş yapmaya başladım. hesaplar giriş yapabiliyor artık. Sorun devam ederse yorum olarak bildirin lütfen.

72 Cevap

+11 oy
cevapladı 1 uyarı
ben dediğini şekilde yaptım fakat hala aynı hatayı alıyorum ne yapmam gerekir
yorumladı
Isimlerini verde bende yabim knk yaaa aynisi bendede oluyor
yorumladı
giriş yapamıyorum artık giriş yapsın yaaaaaa
yorumladı
Sürekli şifre yanlış diyor
yorumladı
Hâlâ sorun yaşıyorum 5 saate doldurdum şifremize degistirdim sadece iki gündür aynı sorunu yaşıyorum
+2 oy
cevapladı
Denedim olmuyo
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Sorunu araştırmaya devam ediyorum buldukça buraya ekleyeceğim. ınstagram taraflı bir sorun. Gelecek güncelleme ile kalkacağını düşünüyorum.
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
12 Aralık 2017 instagram yardım kategorisinde Agashy oktarizal sordu
0 oy
Can't log in
yorumladı
SİFREM DOĞRU OLDUĞU HALDE KABUL ETMİYOR. NE YAPABİLİRİM.
yorumladı
Şifre yanlış diyor
yorumladı
Benim instagram hesabima giriyorum uyari gelmiyor bendim diyemiyorum uyari cikmiyo
yorumladı
Bu bendim diyip tekarar denedigmde de ayni sey oluyor????
+1 oy
cevapladı
Aynı hata devam ediyo bir çözüm bulun lütfen
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba çözüm ürettikçe buradan paylaşıyorum.
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
3 Mart instagram yardım kategorisinde tevfik sordu
+4 oy
şifrem yanlış hatası veriyor
+1 oy
cevapladı
YÖNETİCİ düzenledi

Bu hatanın (!) sebebi bu sitenin (begenapp.net) ip adresinin sürekli hatalı kullanıcı giriş yapması ile instagram'ın veri tabanına spam ip olarak düşmesidir. Eğer sunucunun birden çok ip adresi mevcutsa bu ip adresleri ile giriş yapılması gerekir. Ne yazık ki curl sunucunun ana ip adresini kullanmaktadır. Bu konuda site yöneticisinin araştırma yapmasını tavsiye ederim. (Abdullah AVCI)

YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba yorum yapmışsınız fakat araştırmadan asıl siz yapmışsınız. Buradaki şifre yanlış hatası ip adresi yüzünden değil(dir)!. Sunucunun ana ip adresi ile herhangi bir işlem yapılmıyor. Giriş için Proxy adreslerimiz farklı, takipçi ve beğeni için Proxy adreslerimiz farklıdır. Şifre hatası sorunu bazı hesaplarda görülmekte olup çözümü mevcuttur fakat sistemin baştan sona değişmesi gerekmektir ve bu kısa sürede olacak birşey değil. Fakat Sorunun IP ile hiçbir alakası yoktur. Sunucunun ip adresi ile giriş yapılıyor dediğiniz andan itibaren bilginiz olmadığı anlaşılıyor. Instagram IP Bloke ettiği zaman hiçbir hesap sisteme giriş yapamaz. Herkeste aynı sorunu verir. Sistemi takip edip datamızda olan ip'leri sürekli kontrol etmekteyiz. Bloke olan ip adresleri sistemden silinmektedir. Bizi düşünüp yorum yapma nezaketinde bulunduğunuz için teşeşkkür eder, iyi günler dilerim.
yorumladı
tüm   her  hile sitesinde böyle  kaptan  bunu yapınya  nediğini 1 haft  a  aga  yine olmadı sen  yazılım konusunda ustasın yap bişiler
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
yorumladı
iyi günler ben şifremin doğru olduğuna eminim yanlış diyor ve hesapta kilitlenme falan olmuyor ne yapmalıyım?
yorumladı
kardeş bu orospu cocukları caldılar hesaı bende denedim     diyoki   kullanıcı adı bu hesabın degil diyo bide şifreye yanliş dii annelerini götlerine soktuklarım
yorumladı
Kardeş dondurduk açılmıyor allah aşkına güvenmiştik bune ya dediklerinin hepsini yaptk ?
0 oy
cevapladı
Hicbir siteden giris olmuyor hic bi sekilde. Onerdiginiz yontemler de ise yaramiyor. Lutfen bir cozum bulun begeni işlemi olmuyor
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba tekrar denermisiniz ? Sorun çözülmüş görünüyor.
yorumladı
hocam hiçbir türlü olmuyor başka bir çözüm bulun gözünüzü seveyim
yorumladı
Aynen benimde
8 Ağustos instagram yardım kategorisinde misafir sordu
0 oy
neden acilmıyo acaba
0 oy
cevapladı
Abi Bende Facebook Beğeni Hilesi Çalışıyor Ama İnstagram hilesine girilmiyor. Düzeltirseniz sevinirim
0 oy
cevapladı
yeniden gösterildi
Arkadaşlar benimde aynı şekilde oluyor ve ben su şekilde girebildim integram uygulamasından ilk önce çıkış yapın daha sonra tekrar deneyin.
yorumladı
Ben giremiyorum kafayı yiyeceğim saçma sapan bir sitenin kurbanı oldum resmen. Yardımcı olabilirmisin
0 oy
cevapladı
Ben siteye gire bilmiyorum lutfen yardim edin instagram hesabim ELİYEVV_ELİ onceden tewekkurler
0 oy
cevapladı
merhaba bende giriş yapamıyorum yardımcı olurmusunuz
yorumladı
Hesabıma giremiyorum bana yardım edin mine.ecer hesabım ama giriş yapamıyorum dünden beri.!!
yorumladı

Sorun Halen Devam Etmekte (: 
Sorunun Cözülmesini İstiyorum Yöneticiden Bir Cözüm Bulmasini İstiyorum .. 
- BU SORUN YOKTU AMA BUGUN YAŞIYORUM NE YAPTIYSAM HİÇ BİRŞEKİLDE GİREMEDİM SİTEYE ŞİFRE DEĞİŞİKLİGİ HESAP DONDURMADAN TUT IP DEGİŞMESİNDEN TUT HERŞEYİ KAPATTIM (: OLMUYOR 

0 oy
cevapladı
Siteye giriş yapılmıyor. Sabahleyin çatır çatır giriyordu
YÖNETİCİ (14k puan) yorumladı
Merhaba sunucuda sıkıntı çıkmış düzelttik tekrar denermisiniz ?
Hoş geldiniz, BEGENAPP Soru - Cevap sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

1.3k soru

768 cevap

275 yorum

3.2k üye

En popüler etiketler

instagram-takipçi-beğeni-hilesi beğeni-olmuyor takipci facebook-beğeni-yapma instagram instagram-takipci gelmiyor takıpcı bedava-kredi begeni facebook instagram-yanlış-şifre-hatası şifre-yanlış-diyor üyelik-iptal beğeni instagram-üzgünüz-şifreniz-yanlıştı-sorunu - facebook-takipçi-arttırma sorunu instegram facebook-sayfa-beğeni şifrem-dogru-oldugu-halde-sifren-yanlış-diyor instagram-giriş-sorunu _ facebook-kredi takipçi instagram- -gelmiyor- yapamiyorum sayfa beğeni-hilesi-yapamıyorum üzgünüz-isteğinizle-ilgili-bir-sorun-oluştu uygulamaya-girme giris nrucel-ücretsiz-kredi instegram-beyeni-takip instegram_beveni_kasma instagram-begeniye-giremiyorum instagram-beğeni -gelmiyor lütfen _muhammedtansu aynı-anda etiket neden_takipcim_yok -sorunu [email protected] begendirme facebok-herkese-açık tumblr için com instagram-begeni-hilesi-yaparken-sayfa-bulunamadı-hatasi-veriyor giriş-yapmıyor -yanlis-sifre-hatadi eyupcinik 109-674-206 instagram-takipçi ı-sorunu [email protected] kipci cogalnıyor facebook-emoji-beğeni hikaye takipci-begeni-instagram -instagram facebook-beğeni-gelmiyor-sorunu ta sorunu- security güvenlik istiyoruz yardım facebook-bağlantı-id-alma durumlar-gözükmuyor yok sorun hata reklam facebook-emoji-sayfa-beğeni hile takip hilesi güvenlik-doğrulaması harley_amca attırma bxbxbxb siteye-nasil giriyim _adhekurniawan nuhselen4646 instagram-beğenisi-az yorum- beğeni- 0934259783mohanad sponsor-youtube-instagram izinsiz-paylaşım sözler sifre_almak ___
...